Піноутворювач загального призначення

Піноутворювач загального призначення ( ДСТУ 3789-2015 , сертифікат відповідності , висновок державної санітарно- епідеміологічної експертизи ) застосовується для гасіння пожеж класів А і В , підкласів А1 , А2 , В1 і приготування розчинів змочувачів , є екологічно чистим продуктом який біологічно розкладається , відповідає 4 класу небезпечних речовин за ГОСТ 12.1.007 , трудногорючий , малотоксичний , невзривонееспечний , не містить у своєму складі фторвмістких компонентів і не відноситься до озоноруйнуючих сполук , при скидах у водойми не викликає мутації мулу.

Піноутворювач спеціального призначення для гасіння пожеж ThunderStorm FC-601A ATC AR-AFFF 6% розчину

Піноутворювач ThunderStorm FC-601A призначений для гасіння пожеж класу А і В усіх підкласів (включаючи В2). Застосовується в системах стандартного і підшарового пожежогасіння в резервуарах і резервуарних парках на нафтопереробних заводах, нафтобазах.

Піноутворювач BIO FOAM 5 Багатоцільовий синтетичний піноутворювач 2-6%

Піноутворювач BIO FOAM 5 - синтетичний піноутворювач, заснований на комбінації з сурфактантів, відібраних завдяки їх високій пенообразующей можливості і стійкості.

Піноутворювач BIO FOAM 6 ФТОР СИНТЕТИЧНИЙ AFFF Піноутворювачі 6%

BIO FLUOFOAM 6 - фтор синтетичний AFFF піноутворювач, заснований на комбінації з сурфактантів, відібраних завдяки їх високій піноутворюючий можливості і стійкості до зневоднення