Комбінезон хімічного захисту

Захисний комбінезон виготовляється з тканини з 100% поліестеру з нанесеним поліуретановим покриттям (PU).

Просочення: ПУ (поліуретанове) 1000мм водяного стовпа, ВО-водовідштовхувальна.
Поліестерові волокна забезпечують захист проникненню хвороботворних мікробів, пилу, сажі, мають підвищені характеристики міцності і зносостійкість, а PU покриття надає водовідштовхувальні властивості і перешкоджає накопиченню бруду між волокнами. Щільне полотняне переплетення підсилює захист від вітру. Щільність тканини 135 г \ м2. 

Відповідність комбінезона вимогам санітарного законодавства України підтверджено Висновком санітарно-епідеміологічної експертізи. Захісній комбінезон виготовляється з центральною застібкою на тасьму «блискавка», з капюшоном .

Манжети рукавів, низ брюк і капюшон щільно прилягають до тіла завдяки міцній текстильної тесьмі. В комплект входять бахіли.

Одяг має обмежений строк користування, тобто такий одяг використовується доки не виникає потреба гігієнічного очищення або очищення після хімічного забруднення.

окуляри захисні

Окуляри захисні закриті з непрямою вентиляцією

Антисептичні засоби

Спіртовмісний антисептик АХД (1л) з дозатором 

Засіб дезінфікуючий «Бланідаз 300» в гранулах 

Засіб дезінфікуючий «Санітаб » в таблетках

Щіток захисний

легкий та зручний в експлуатації, не обмежує поля зору

Маска медична

Тришарова, матеріал спандбонд

Щільність 200г\м2

Рукавички нітрільні

Щільні, протихімічні рукавички для виконання робіт різної складності. Матеріал нітріл, без вмісту латексу. Колір рукавичок зелений. Товщина 0,45 мм і довжина 330 мм. На внутрішній частині бавовняне напилення. Зручні з хорошою посадкою. Долоні і пальці текстуровані, текстура типу «алмаз» забезпечує хороший захоплення.

Протиаерозольний респіратор

Клас захисту FFP2 без клапану

Клас захисту FFP2 з клапаном

Клас захисту FFP3 з клапаном

Противохімічний захисний одяг типу "L-1" та "L-2"

Одяг призначен для захисту шкіри від впливу хімічних і біологічних отруйних речовин і може бути використана для роботи в хімічно агресивних середовищах, а також для роботи під час екологічних катастроф, пов'язаних з виробництвом, зберіганням і транспортуванням отруйних газів і рідин.

Ранцеві оприскувачі

Професійні оприскувачі акумуляторні та важельні