ChemMax 1

Легкий і економічний костюм хімічного захисту від бризок і розпорошених шкідливих хімічних речовин 3-го і 4-го типу захисту.

ChemMax 2

Легкий костюм хімічного захисту від бризок і розпорошених шкідливих хімічних речовин 3-го і 4-го типу захисту.

ChemMax 3

Костюм, виготовлений з багатошарового високотехнологічного матеріалу з бар'єрної плівкою SBPP, надає ефективний захист від широкого спектру небезпечних хімічних речовин.

ChemMax 4

Костюм обмеженого строку використання, має найвищій захист в лінійці ChemMAX. Матеріал костюма складається з 6-ти захисних шарів, що і є ефективним бар'єром для широкого спектру небезпечних хімічних речовин.

Interceptor

Перша лінія оборони проти екстремального рівня хімічної небезпеки.

Дані з хімічного захисту

Запропоновані костюми забезпечують високий рівень захисту від хімічних речовин, з'єднань і фракцій прямої перегонки нафти. Більш детальний опис захисних властивостей кожного костюма представлені в даному розділі. Випробування по кожній хімічній речовині проводилось за ЕN 369 "Хімічна захисний одяг. Проникності по рідини."

Противохімічний захисний одяг типу "L-1" та "L-2"

Одяг призначен для захисту шкіри від впливу хімічних і біологічних отруйних речовин і може бути використана для роботи в хімічно агресивних середовищах, а також для роботи під час екологічних катастроф, пов'язаних з виробництвом, зберіганням і транспортуванням отруйних газів і рідин.

ОДЯГ КОРОТКОСТРОКОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

підбирається відповідно до вимог по застосуванню