Статьи

Переможемо пандемію разом!

УВАГА!  НВП "УКРПОЖСТАНДАРТ" почало виробництво комбінезонів біологічного захисту, дельний опис дивіться у розділі

Засоби захисту від Covid-19

Науково-виробниче підприємство "Укрпожстандарт" є провідним Українським виробником і постачальником спеціального захисного одягу пожежників, касок і шоломів для пожежників і рятувальників, дихальних апаратів зі стисненим повітрям, піноутворювачів для пожежогасіння, засобів індивідуального захисту, а також іншого аварійно-рятувального та пожежно-технічного обладнання!

Відео-презентація НВП "Укрпожстандарт" як учасника постійно діючої онлайн-виставки мікро-, малих та середніх підприємств сходу України «Схід Експо 2020» Луганської області.  

Відео огляд продукції виробництва KZPT (Польща)

ПРО НАС

ТОВ НВП "Укрпожстандарт" " - провідна українська виробничо - торгівельна компанія, продукцією якої оснащені більш 200 підприємств України. 

        

У Сурсько-Литовській ОТГ відкрили центр безпеки.

Команда пожежників-професіоналів, поліцейський громади і  техніка. Все – в одному місці. У Сурсько-Литовській ОТГ відкрили центр безпеки. Наше підприємство прийняло участь в забеспеченні пожежних центру сучасним одягом, касками, взуттям та іншим спорядженням.

Гречаноподіївська ОТГ: забезпечення сучасним бойовим одягом особового складу місцевої пожежної команди

1 червня 2020 року на території Гречаноподіївської об'єднаної територіальної громади в селі Олександрівка Широківського району відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття Місцевої пожежної команди. 

Особовий склад команди повністю забезпечений сучасним бойовим одягом, касками та поясами пожежного виробництва ТОВ НВП "Укрпожстандарт"